top of page
  • Facebook
  • Instagram

Obchodní podmínky

Provozovatel a kontaktní informace

Tyto služby a webové stránky www.pandabandit.cz jsou poskytovány fyzickou osobou podnikající - Eliška Málková, sídlem Moskevská 449/40, 101 00 Praha 10; IČ 09851801, Telefon: 607 063 093, E-mail: info@pandabandit.cz

 

Uzavření kupní smlouvy

Objednávka vzniká vyplněním objednacího formuláře na stránkách www.pandabandit.cz. Po odeslání formuláře Vás kontaktuji z e-mailu info@pandabandit.cz a dohodneme všechny potřebné detaily k objednávce a na základě Vašich požadavků Vám do 14 dní (nebo později při kapacitních špičkách, o zpoždění bude zadavatel objednávky informován) dodám design vzoru k vyrytí ke schválení nebo případným připomínkám. Po odsouhlasení kompletního zadání zadavatelem je zadání považováno za kompletní a je považováno za Uzavřenou kupní smlouvu a zadavatel obdrží platební údaje. 

 

Cena zboží a platební podmínky

Vzhledem k tomu, že provádíme zakázkovou výrobu, přijímáme pouze platbu předem v plné výši. Tyto webové stránky nejsou e-shop a kvůli zakázkové výrobě se ceny mohou od orientačních cen uvedených u Oblíbených produktů lišit. Zejména v případě specifický požadavků na úpravu. Garanci nejnižší ceny (tzn. ceny uvedené u výrobku) poskytujeme, pokud vaše objednávka bude “standardní” - tzn., že bude v provedeních ilustrovaných na fotografiích u výrobku (není-li na fotografii uvedeno jinak) a bude na ní vyrytý libovolný vzor. 

O změně ceny budete informováni před Uzavřením kupní smlouvy (viz. Odstavec “Uzavření kupní smlouvy”) a nebudete-li s navrženou cenou souhlasit, k jejímu uzavření vůbec nedojde. 

Ceny uvedené u výrobků nezahrnují poštovné.

Dodací lhůta

Výrobky jsou obvykle k dodání do 4 týdnů od Uzavření kupní smlouvy a jejího úplného zaplacení (viz odstavec “Uzavření kupní smlouvy”). Při nedostupnosti materiálů, při kapacitních špičkách či zapříčiněním jiných okolností neovlivnitelných Provozovatelem, se tento termín může úměrně prodloužit (o prodloužení budete v průběhu realizace zakázky informováni).

Potřebujete-li výrobek přesně na termín, toto prosím uveďte v objednávce, o proveditelnosti objednávky k tomuto termínu Vás budu v rámci úvodní komunikace informovat a objednávky proveditelné k zadanému datu budou realizovány přednostně. Provozovatel ovšem nenese odpovědnost za jakékoliv opožděné dodání zboží z důvodů uvedených v předchozím odstavci či zaviněním dopravce. 

Zákazník bere toto na vědomí a prodloužení termínu z výše uvedených důvodů není důvodem pro zrušení zakázky
a odstoupení od kupní smlouvy.

 

Doprava

Mé Výrobky zasílám primárně službou Zásilkovny – Doručení na adresu nebo Doručení na výdejní místo. O jakékoliv změně budete informováni, nebo se lze za plné platební účasti kupujícího domluvit na změně. Lze se též individuálně domluvit na osobním převzetí.

 

Kontrola po dodání

Přestože každý kožený produkt značky PANDA BANDIT prochází při zpracování a před odesláním kontrolou kvality, prosím zkontrolujte do tří dnů po dodání zboží a oznamte mi zjištěné vady. Pokud zjistíte jakýkoliv rozdíl mezi fakturou a dodaným zbožím (druh, množství, cena), prosím dejte nám vědět, věc bude obratem napravena. Pokud tak neučiníte do 3 pracovních dnů ode dne dodání, předpokládám, že podmínky kupní smlouvy byly splněny. 

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy
o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu (např. zboží vyrobené na míru nebo dle individuálních požadavků kupujícího).

Zakázku lze po dohodě zrušit ale pouze do 3 dnů od Uzavření kupní smlouvy. Došlo-li již k finančnímu převodu, peníze budou vráceny v plné výši.

 

Reklamační podmínky a doživotní záruka

Formulací “doživotní záruka” není myšleno do konce života majitele, nýbrž do konce přirozené životnosti výrobku. Mé výrobky jsou zpracované tak, aby měly výrazně vyšší životnost než výrobky běžné. Jsou pevné, z kvalitní hlazenice, šité pevnými nitěmi a vše je vyráběno ručně. Pro dlouho životnost je však nutné výrobku věnovat péči.

 

Doživotní záruka se vztahuje především na věci jako protržené švy (nit, nikoliv kůže), upadnuté nýtky a podobné. Nevztahuje se na vady způsobené špatnou péčí o výrobek (ke každému výrobku je přiložen lísteček s instrukcemi), či na vady způsobené běžným používáním výrobku. Zejména se jedná o jevy jako: fleky od namočení kůže, vyšisování nebo změna barvy sluncem a povětrnostními vlivy, vrypy od ostrých předmětů, protržení ostrým výrobkem, či utržení části výrobku silou, “rozhýbáním” a povolením pevnosti kůže běžným používáním apod. 


Reklamovat nelze ani výrobky s nefunkční vadou barvy kůže (useň je přírodní materiál a každý kus, každá část má jiné vlastnosti, strukturu, texturu a barevný odstín, vlivem toho pak při ručním barvení můžou vyvstat mírné nerovnoměrnosti). Reklamovatelný není ani odstín kůže, na každou část a na každý kus klidně i ze stejné koželužny, chytá barva rozlišným způsobem a přesného odstínu v podstatě není možné dosáhnout, dalším faktorem je různá kalibrace monitorů, či úprava fotografií. 

 

Pro reklamaci zakoupeného zboží mě prosím předem kontaktujte e-mailem na info@pandabandit.cz, můžeme si předem vyjasnit, zda se může jednat o reklamovatelnou závadu a domluvíme se na předání. Zboží prosím zabalte do obalu tak, aby se při přepravě nepoškodilo či nenamočilo. Zboží Vám zašlu opravené do 30 dnů ode dne přijetí zboží. V případě, že lhůtu nebude možné dodržet, spojím se s Vámi.

Pokud závada není reklamovatelná, lze se dohodnout na servisní opravě, opět mě prosím kontaktujte. Oprava bude naceněna dle míry poškození.

bottom of page